Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már két hete nem tudok kakilni...

User3466222267 kérdése:

Már két hete nem tudok kakilni. Elég sokszor van székrekedésem, egy héten maximum 1× tudok wc-re menni. Napi 3l vizet iszom meg, illetve gyümölcsöket is eszem. Valaki tud segíteni mi oldhatja fel a kemény székletet természetes úton??

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3 deci étolaj.
2022. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyél normális ételeket, ne ilyen vackokat.
2022. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Jaj már, kettes, te elhiszed, hogy két hete nem szarik, és orvos helyett a gyíkhura jön kérdezősködni?

Két hét alatt vagy éhen hal, vagy szétrobban a bele.

Kamu kérdés.

2022. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek a 3-mal.... Full kamu! Ilyen nincs. Már rég kórházban lenne...
2022. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 ek keserűsó 3dl vizbe plusz igyál meg féldeci mariatövis olajat
2022. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2022. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig lehet.

Pl én drogfüggő vagyok, és erősen szociális fóbiás is. Életem jelentős részét egyedül töltöttem. Aztán sok-sok év drogozás után majdnem belehaltam egy túladagolásba, de végül sikeresen újraélesztettek. Ezután elhatároztam magam, és bemenetem egy bentlakásos rehabra. Viszont a szociális fóbiám végett állandó stresszben voltam. 2 és fél hétig voltam bent. Addig egyáltalán nem tudtam nagy vécézni. Aztán nem bírtam tovább, és kijöttem onnan. Tudtam hogy haza nem engednek, így csövesként egy híd alatt aludtam. Már aznap délután 💩-tam. Olyan volt mint a birkáké. Tömör golyók jöttek is, és eléggé fájdalmas is volt. Ez legalább 17 nap volt, mert azt nem tudom mikor bementem a rehabra azon a napon volt-e székletem. De utána tuti biztos hogy semmi 17 napig. Tehát ez nem lehetetlen.

2022. márc. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!