Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szimpatikus vagyok az orvosnak...

Szimpatikus vagyok az orvosnak? Vagy az orvosoknak lehet szimpatikus egy beteg?

Figyelt kérdés

Mar több orvosnál is észre vettem, hogy szimpatikus lehetek számukra, volt köztük állami és magán is. Maganoknal több volt akik beszélgetésbe keveredtek velem, sokszor mosolyogtak rám, megdicsertek, előre engedtek, de allaminal is volt olyan aki közölte milyen szép vagyok és többször is elmondta. Sőt volt aki bejelolt utána facebookon. Persze egyik se nyomult ram, de számomra olyan fura, tudom hogy o is csak egy ember, de azért egy elég magas fokozatban lévő ember, ráadásul amilyen rossz tapasztalatai vannak néhány embernek a magyar egészségüggyel. Magannal gondolom a legtöbb orvos amugy is kedvesebb, mert az ő zsebét tomod a pénzeddel. Lehetséges hogy jó kisugárzásom van szimplán és szimpatikus vagyok számukra? Nem tartom magam olyan hu de nagy dobra, nincs bennem semmi extra, szóval nem hiszem hogy a szepsegem miatt, meg nők is voltak köztük.


Esetleg ha egy orvos a gyakorit nézne, és valaszolna hogy lehet szimplán szimpatikus vagyok számukra, vagy ilyen a személyiségük?



2022. márc. 21. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek igaza van. Vannak követelőző, "ki ha nem én" betegek. És vannak kiégett, bunkó eü-dolgozók is.
2022. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Vannak bunkó orvosok, igen. De nehogy azt gondold már, hogy bunkó beteg nnincs...
2022. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12!


Ki mondta, hogy nincs? De az orvossal szemben bűncselekménynek számít a primitív viselkedés.

2022. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szépséged miatt van. A fogorvosom mosolygós meg közvetlen, de régebben is az volt, mikor több, mint 20 éve elkezdtem hozzá járni, akkor még körzeti rendelése volt csak. Azóta lett magán is, és azóta is hozzá járok, a magánrendelésére, de továbbra is megvan neki az állami is, úgy tudom.

A többi orvos sosem mosolygott rám vagy beszélgetett velem, pláne nem dicsértek meg, na, nem mintha olyan sűrűn kéne járnom hozzájuk, szerencsére. Igaz, nem is vagyok szép nő.

2022. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy te is szép vagy:)

En se tartom magam annak, inkább átlagosnak mint írtam.

Amugy a legtöbbhoz en is régóta járok már, fogorvosom az első alkalomkor mondta, hogy tegezodjunk inkább, de nem is idős o se, 30nal nem lehet több

2022. márc. 21. 21:36
 16/16 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2023. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!