Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől van? 17/F

Ez mitől van? 17/F

Figyelt kérdés
Péntek óta korán kelek, de úgy, hogy ha késön fekszek le akkor is, pl. most is fel 7re volt ebresztő állítva, és máf hatkor fennt voltam, de ugxan ez volt a hétvégén, akkor is minden nap pontban hatkor keltem. Eddig sose volt ilyen

2022. márc. 22. 06:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ez az úgynevezett belső óra, lehet hogy ez tehet róla. A szervezeted megszokja, hogy korán kelsz, és egy idő után magadtól is felébredsz a megfelelő időben, vagy akár korábban is. Régebben nálam is ehhez hasonló történt. Persze lehet hogy tévedek, szerintem nézz utána valahol.
2022. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
1-es jót írt. Ha viszont korábban nem ebben az időben keltél, akkor felborult a cirkadián ritmusod.
2022. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!