Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El fog valaha múlni a zsibbadás?

El fog valaha múlni a zsibbadás?

Figyelt kérdés
Szeptember végén kaptam egy darab Sinopharm oltást mert köteleztek rá. Rá pár napra elkezdett zsibbadni a jobb karom (a balba kaptam), és azóta is epizodikusan bizsereg. Van, hogy rendesen az idegek is fájnak, főleg a könyökömnél. Nagyon gyengék a karjaim, írni is nagyon fárasztó már. Voltam két neurológusnál, ősszel volt egy MRI-m ami nem mutatott eltérést. Igazából semmit nem ért egyik orvos sem. Szedem a milgammát, attól mintha jobb lenne, de sokszor emellett is visszatér a bizsergés. Tapasztalt valaki hasonlót? Annyira régen kaptam már az oltást, hogy rettegek sosem lesz már jobb. És ez a kar gyengeség nagyon kellemetlen :(

2022. márc. 24. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
23%

Baromira nem értem, hogy miért kell még mindig, mindent a coviddal, meg az oltásokkal összefüggésbe hozni.

Főleg, hogy a másik kezedről van szó.

Mit néztek az MR-en?

Volt ENG vizsgálat?

A millgammát neuropátiás betegségekre szokták adni, tehát kizárt hogy egyik orvos sem érti hogy miről van szó, találomra nem gyógyszereznek.

Mivel kórképet, és pontos részleteket nem ismerünk, érdemi választ sem tudunk adni.

2022. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én meg baromira nem kioktatást kértem egy oltás fanatikustól, hanem tapasztalatokat, hogy volt-e másnak is ezzel gondja. Örülök, hogy neked nem. És ezt biztos neked nehéz lesz elhinni, de mindkét orvos azt mondta, hogy sok hasonló esettel találkoztak oltás után.:) A milgammát meg bárki megveheti a gyógyszertárban, sima B-vitamin, nem gyógyszer. Érdemi választ adni pedig kétlem, hogy te tudnál, úgyhogy nem kell koptatni tovább a billentyűket.
2022. márc. 25. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!