Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházi munkához milyen...

Kórházi munkához milyen papucsot/lábbelit érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
bőrt szeretnék, de nem tudom milyen márkájút, formájút. Dr.Batzot és a Schollt ismerem, de nem tudom érdemes-e megvenni őket, mert elég drágák, hisze lehet, hogy egy mezei papucs is van olyan kényelmes hosszú távon. igazából azt sem tudom hol nézhetnék körül, kevés helyet tudok, ahol ilyet árulnak. ill zárt elejűt érdemes venni vagy a nyitott papucs fazon is jó(ismerős szerint jobb a zárt, mert ha lehányja a beteg legalább nem a papucsra megy)? előre is köszönöm!
2010. szept. 14. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A mezei papucs szar, nekem Scholl van.
2010. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó a zárt is és a nyitott is.Szép, fehér bőr vagy műbőr papucs.Lehetőleg gyógypapucsot vegyél,aminek jó puha a belső része és a talpa sem csúszik.Nekem ,mikor a kórházban dolgoztam,nyitott talpmasszírozós papucsom volt.Nem fájdultak meg,nem fáradtak el a lábaim.
2010. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben a kórházban, sőt konyhán dolgozó ismerőseim is a Dr. Batz-ra esküsznek.
2010. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg minden kórházban tilos a papucs (pontosabban a nyitott lábbeli) a balesetek miatt. Régebben elöl zárt Dr. Batz papucsom volt, de áttértem egy Adidas edzőcipőre. Télen legalább meleg. Nyáron pedig világoskék szandál.
2010. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó futócipőknél semmi sem kényelmesebb.

Azokat arra találták ki, hogy 42 km-en odaverd a betonhoz, simán bírja a 12 órás gyaloglást.

2010. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!