Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is felmegy a pulzusa...

Másnak is felmegy a pulzusa zuhanyzás közben ?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen veszem rá magam , félek ahogy érzem hogy gyorsan ver a szívem és hogy samponos vizes vagyok - és ha baj lenne így nem tudok segítséget kérni

2022. márc. 27. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha túl forró a víz, akkor velem is megesik, hogy felszökik a pulzusom.

Próbálj meg kicsit hűvösebb vízben fürdeni, hátha megoldja a problémád.

2022. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem jutott eszembe a pulzusomat figyelni zuhanyzás közben. Ha benned ilyen gondolatok vannak eközben, akkor erösen hipochonder vagy, ezt kellene kezeltetni!
2022. márc. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

2, ezek szerint neked nincs gondod vele. Soha. Sehol.Ez csodas hír számodra. Meg valószínűség eszedbe se jut elgondolkodni, miért lehet lehet, meg tényleg lehet, rögtön tagadsz. Ez nem jó dolog.


amugy az ember nem visz be órát a fürdőbe és kezdi mérni,hanem érzi, hogy nincs jól, és szaporábban, erősebben ver a szíve

2022. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as köszi hogy ha lehet így mondani kiálltáll mellettem.
2022. márc. 27. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás ès evès után szokott felmenni a pulzusom nèha.
2022. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!