Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek volt olyan, hogy...

Nektek volt olyan, hogy mentális betegségetekből kifolyólag nem fürödtetek 1-2 hétig?

Figyelt kérdés
Vagy tovább is akár. Nem tudom, nekem azt hiszem, 2 hét körül volt a maximum. (Pár éve volt ez velem, nem mostanában.)

2018. nov. 21. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor depressziós voltam. Azóta kigyógyultam belőle.
2018. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Annyira gyenge voltam, hogy az ágyból sem tudtam felkelni, és az a kis erőm kellett az evéshez-iváshoz. Fürödni, fogat mosni már nem volt energiám.
2018. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, 2 hetig nem furodtem es nem birtam kikelni sem az agybol. Az ilyen mar sulyos eset, pszichiater kell.
2018. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt. Sokszor 1 hónapig sem fürödtem depressziósan. Most is nehezen veszem rá magam, jelenleg csak disztímiám van.
2018. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt, nagyon sok alkalommal, a maximum azt hiszem 3-4 hét volt. Szerencsére orvoshoz kerültem, azóta nincs problémám ezzel, hál' istennek kezd javulni az állapotom.

16/L

2018. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Én 1 napot se bírok ki fürdés nélkül. Valamilyen úton módon találnék rá módot, hogy megmosakodjak. Nem bírok retkesen és ragacsosan befeküdni az ágyba. Elaludni se tudnék.
2018. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Majdnem. Cicamosdást megejtettem valahogy egy-két naponta, de fürdésre, hajmosásra már nem volt erőm. A hosszú hajam annyira összegubancolódott, hogy a kórházban végül levágták tök rövidre..
2018. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen , sajnosn , a leghosszabb idő 12 nap volt , de 5- 7 naponta fürdök 5 hónapha
2022. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok depressziós betegnél előfordul.
2023. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb csokken a víz szamla 😀 Na jo, viccet felreteve, 3. valaszolo vagyok. Kegyetlen az ilyen, rajtam megint kijott, alig furdok. Csak amikor mar vegkepp muszaj emberek koze mennem es szegyellem magam, szoval akkor ra kell vennem magam. De sokszor inkabb megoldom, hogy ne kelljen mennem sehova, mert semmihez nincs erom egyszeruen.
2023. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!