Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomrángás, pánik lehet...

Izomrángás, pánik lehet partidrog miatt?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, születésnapom volt, elmentünk sörözni. Elhúzódott persze az este és már csak az alja helyek voltak a közelben nyitva, így ott kértem egy pohár sört. Elég kupleráj volt a hely, meg persze előtte azért ittam egypár sört, de semmi mást. Hazaértem egy órával-kettővel később, lefeküdtem és hatalmas pánik fogott el, rettegni kezdtem és hányingerem lett, nehéz volt a levegővétel. Kiültem a hidegbe de nem éreztem hogy hideg van és hullámszerűen görcsök jöttek rám, teljes erőből megszorítottam valamit, vagy az ujjaimat erősen behajlítottam. Borzalmasan rettegtem és erős kényszert éreztem különböző izmaim (arc, kéz, láb) megfeszítésére, miközben agyaltam higy hívjak-e mentőt. Biztos voltam benne hogy meg fogok halni, azt akartam hogy vége legyen...

Nem tudok másra gondolni, mint hogy valami került az italomba...

Gyógyszert nem szedek/szedtem, az egész teljesen spontán jött és borzasztó volt.

Mi lehetett ez?



2022. márc. 27. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen biztos benyeltél valami parti drogot. Nekem attól voltak ilyen tüneteim.
2022. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Lehet téptél is kicsit, csak olyan részeg voltál, hogy nem maradt meg. Az eltelt idő alapján valami süti lehetett. Persze ha kicsit komoly az emlékezetkiesés, GHB-t se zárnám ki. Nem hülyeség odafigyelni a jelekre, venni tesztet, ilyenek.
2022. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!