Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lábujjaim közeit nehezen...

A lábujjaim közeit nehezen tudom megmosni, mert nehéz hozzájuk férni. Az baj, ha nem mindennap mosom meg ott? A nagyujjam mellett még megy, de a többihez tényleg nehéz hozzáférni.

Figyelt kérdés
Illetve az is elég lehet, ha a kádban áztatom a lábfejem fürdés közben, vagy a zuhanykabinban levő vízben áztatom zuhanyzás közben?
2022. márc. 28. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszivacs?
2022. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alig van rés az ujjaim között, így a szivacs sem nagyon jó
2022. márc. 28. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a gond, ha nem tudod szárazra törölni miután a vízben ázik. Elég hamar ki tud így alakulni gombásodás.
2022. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy az elég tisztítás szempontjából, ha pár percig áztatva van a lábfej, de az ujjainkkal nem nyúlunk be a lábujjak közé, majd megtöröljük?

nem csak az én esetemben, általában

2022. márc. 28. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, ha az ujjaddal nem tudsz az ujjak közé nyúlni, megpróbálhatod vizes fültisztító pálcikával/vizes gézcsíkkal áttörölni az ujjközöket és utána szárazra törölni. (3-as voltam)
2022. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kézujjaim nem annyira vastagok, inkább a lábujjak között alig van rés.


de az a módszer is jó lehet, amit fentebb írtam? pár percig áztatva van a lábfej, de az ujjainkkal nem nyúlunk be a lábujjak közé, majd megtöröljük

2022. márc. 28. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!