Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni kézremegés ellen?

Mit lehet tenni kézremegés ellen?

Figyelt kérdés
0-24-ben remeg a kezem, ami elég idegesítő, főleg mert sportlövész vagyok, és az, hogy remeg a kezem minimum 5 köregységgel rontja az eredményemet (ami elég sok). Nem nagyon szoktam izgulni, de ha mégis (pl.: versenyeken) akkor még jobban remeg a kezem. Valaki tudja, hogy mit lehetne tenni a kézremegés ellen?

2022. márc. 29. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit írsz lát sportorvos, nem? Ő mit mond?
2022. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kéne vizsgáltatni mitől van, ha ez már megtörtént akkor az orvosod kérdezd.
2022. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16:28-as. Eddig még nem voltam sportorvosnál, mert eddig csak egy Slavia 630-as puskával lőttem és mentem versenyekre, és ahhoz nem kellett leigazolni, de nyártól egy Walther LG400-zal fogok lőni, amihez le kell majd igazolni, szóval akkor megyek majd sportorvoshoz. Csak azért lenne fontos, hogy ne remegjen a kezem, mert április 8-án megyek diákolimpiára rugós puskával és az egy fontos verseny (legalábbis nekem).
2022. márc. 29. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

A sportorvos ez esetben nem fogja megadni az engedélyt, tovább kell küldenie kivizsgálásokra. Egy sportlövőnek nem remeghet a keze.

Kiskorodtól kezdve remeg a kezed? Mindenképp orvoshoz kell fordulni, erre nincs "házi praktika". A 3 fő ok a neurológiai, pajzsmirigy vagy pszichés probléma, illetve van, akinek alapjáraton remeg a keze, és nem áll mögötte szervi/pszichés rendellenesség.

2022. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 mindenkinek remeg a keze de mindegy
2022. szept. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!