Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki aki meggyógyult?

Valaki aki meggyógyult?

Figyelt kérdés
Sziasztok, holnap után megyek biopsziara, van egy nagy csomó a lagyekomnál, tobb mint valószínű hogy daganat, csak hat nyilvan kell bővebb kivizsgálás. felek hogy megfogok halni, felek a kemotol, felek hogy soha nem lesz mar olyan az eletem mint most. A csomo viszonylag nem faj, csak ha megeroltetem magam, nincs lazam, nem fogyok, nem vagyok kedvetlen, nem is izzadok abnormalisan, minthogy mindig is izzados voltam. Szoval a kerdesem csak annyi lenne hogy van valaki itt aki mar at ment ilyenen vagy csak tudna meselni az o tapasztalatait? Nagy szükségem lenne egy olyan ember szavaira aki hasonló helyzetbe volt/van mint en.

2022. márc. 29. 21:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Közeli fiatal ismerősömnek volt, neki kimutatta a biopszia egyértelműen a daganatot. Szerencsére egy éven belül tünetmentes lett, használtak neki a kezelések. Most bizonyos időközönként jár kontrollra, de azóta sem jött vissza nála.

Ne aggódj, minden rendben lesz veled is!:)

Pozitívan állj a dolgokhoz! Egy kalappal!

2022. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Az orvos mondta hogy valoszinuleg daganat vagy csak te magadat diagnosztizaltad?



Eloszor is nyugodj meg, ne stresszelj. Tudom hogy nagy felelem van benned de elore ne panikolj be.

2022. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen 1.kommentelo remelem sikerul bar a holnaptol is tartok, egyedul a korhazba.

2. hat a hematológus azt mondta hogy nem tudja megallapitani abbol ha csak tapogatja vagy ultrahangon nezegetik, csak akkor tud mondani barmit ha ki vettek, de szerinte ez daganat lesz mivel nincs tunetem virusos fertozesre es nem serultem, vagy harapott volna meg macska vagy kutya stb.

2022. márc. 29. 21:33
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Hát biopszia előtt illett volna CT-t/MR-t csinálni. Hogy ha van daganat, akkor az esetleges áttétek más előfordulások is kiderüljenek. Azokon alapján már lehet sejteni mi az, daganat-e egyáltalán. A biopszia igazából a specifikáláshoz kell, hogy az esetleges kezeléseket megállapítsák. Érthetetlen, hogy miért csak UH volt.


Addig is kitartást, írj, ha kiderült mi is ez pontosan! Ha időben észrevették, elég jól lehet ma már kezelni. (Korod/nemed nem írtad, de felteszem fiatal vagy még.)

2022. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

en sem ertettem hogy miert nem vegeznek több vizsgalatot, de lehet holnap csinalnak ct-t meg ezeket. igazabol attol tartok a legjobban hogy milyen következmények lesznek ez utan, mennyire lehetek "szabad" vagy a fel eletem a korhazak meg kivizsgalasok fogjak kitolteni.

20 éves fiú vagyok.

2022. márc. 29. 22:06
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szerveddel van baj? 😮
2022. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
tudtommal egyikkel sem...
2022. márc. 30. 05:59
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Akkor nem lehet, hogy csak egy kis zsírcsomó az?
2022. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az ultrahang azt mutatta hogy sok nyirokcsomo megnagyobbodott.. szoval nem tudom.
2022. márc. 30. 07:46
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Az lehet simán egy keményebb fertőzéstől is. Szerintem ez 100% (na jó, 99,9999999%), hogy nem rák.
2022. márc. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!