Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkerülő személyiségzavarban...

Elkerülő személyiségzavarban szendvedő embereknek van esélyük meggyógyulni pszichológus nélkül?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam utána és ez a fajta személyiségzavarom lehet minden bizonnyal. Van itt olyan aki ugyanebben szendved?
2022. márc. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, de egészen minimális. 0,001%
2022. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha erős akaratod van arra, hogy leküzdd ezt a problémádat, akkor szerintem sikerülhet.

Én is elkerülő típus vagyok. Most egy önsegítő könyvet olvasok.

2022. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A címét elárulod légyszi?
2022. márc. 19. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. márc. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, erős elhatározással, és akarattal.
2022. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mit értesz elkerülő személyiség zavarnak, nálad ez miben nyilvánul meg?

Lehet nekem is van ezért érdekel. Azért gondolom, hogy én is az lehetek, mert nem tudok kapcsolódni az emberekhez, ha lenne is rá lehetőségem akkor megijedek az emberi közelségtől, pedig erre lenne igényem, de félek kapcsolódni az emberekhez. Túl érzékeny vagyok, és az életben szinte mindentől félek, próbálom kikerülni a dolgokat.

2022. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Borderline vagyok, elkerülő magatartással, ez volt a papíromra írva nekem is nagyon hasonló , szociális fóbiám is van, gyakran elkerülök dolgokat, de mióta terápiába járok, jobb a helyzet!


A személyiségzavarokat terápiával lehet gyógyítani!

Szval irány a pszichoterápia, Budapesten van legalább 5 hely, ahol ilyennel foglalkoznak!


Sok sikert!

Én itt voltam: [link]


:) Kedvesek,megértőek, nekem sokat segített!

2022. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!