Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A "chlorhexidin" használható...

A "chlorhexidin" használható aknéra is?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam bőrgyógyászaton, mivel volt egy-két anyajegyem, amelyet meg akartam mutatni egy szakértőnek. Nem mondhatni, hogy súlyos lenne az akném, de vannak hetek, amikor jobban előjön, máskor meg nincs is. Az orvos azt mondta, hogy váltsam ki ezt a klórhexidines kenőcsöt, amit naponta 2x érdemes használni. De amikor interneten rá akartam keresni, hogy megéri-e használni, azt találtam, hogy leginkább szájfertőtlenítésre/ekcémára használják.

2022. ápr. 1. 05:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Használható.


Ha jobban hiszel a random billenyűzetbetyár fórumozónak, mint a szakorvosnak, akkor egyáltalán minek mész bőrgyógyászhoz?

2022. ápr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak meg akartam nézni másoknak mi volt a véleménye róla, használt-e valamit.


Nyilván hiszek a bőrgyógyászoknak, de nem ez lenne az első eset, hogy valami olyat írnak fel, ami nem jó. Szóval a bunkóskodást be lehet fejezni.

2022. ápr. 1. 08:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!