Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Templomos csepp vélemények?

Templomos csepp vélemények?

Figyelt kérdés
Valóban annyira hatásos vagy csak jó a marketing? Ha esetleg nem használ azért ártani biztos nem árt?

2022. ápr. 2. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Na az egy hatalmas lehúzás, kamu.


Semmi extra. Csak a misztikus név a drága!

2022. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod? Vegyek inkább Béres cseppet?

Nekem csak egy megérzés, de én is így vélekedek.

2022. ápr. 2. 01:12
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
Nem jobb, mint a Béres és marha drága is.
2022. ápr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzabóPeti100 válasza:
93%

Hatalmas tévedés az előttem hozzászólók bejegyzése. Béres Cseppet messze felülszárnyalja minden téren! Tudni illik a béres cseppben csak nyom elemek találhatóak addig a Templomos cseppben a nyom elemeken felül több Nobel díjas gyógynövény is megtalálható mint az Egynyári Üröm Artemisia Annua amelynek hatóanyagainak felfedezéséért 2015-ben orvosi Nobel díj járt!

Drága? Egy kiló Egynyári Üröm is 50.000 forint teának, Ebben pedig tiszta kivonat található! Nem beszélve a mandula gombáról ami benne található. Csupa csupa egészséges gyógynövény és emellett még a napi ajánlott 3000 NE D vitamin plusz alapszükséglet C vitamin + cink is megtalálható benne. Ezeket mind külön kéne össze vásárolgatni az ár messze meghaladná a templomos csepp árát. Nem beszélve a vesződségről, a cseppet könnyedén lehet reggel egyetlen mozdulattal beszedni. Én már több mint két éve szedem és nagyon jól vagyok.

2022. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jordgubb válasza:
Én most kezdem el a Templomos cseppeket, hogy mennyire drága? Vegyél kedves Anonym C vitamint D vitamint egyéb vitaminokat.Egyébként ha nem használod, nincs tapasztalatod miért írsz véleményt?
2022. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy közeli ismerősöm édesanyja ilyet kezdett szedni kúraszerűen főleg érszűkület miatt, és az orvosok is rendesen elcsodálkoztak a kontrollon, mennyit javult az erei állapota pár hónap múlva.. szóval rossz nem lehet :)
jan. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon tájékozatlan (hogy finom legyek), aki a Béressel hasonlítja össze! Totál más a Templomos, fentebb már leírta Szabó Péter.
febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!