Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ilyenek a...

Mitől lehetnek ilyenek a körmeim ?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa, az ujjaimon és a lábujjaimon nagyon megváltoztak a körmeim de nem mindegyik például a középső ujjam és a gyűrűs az olyan mint volt. De a többi az ilyen "száraz tapintásra". Valamelyiket, ha kicsit megnyomom akkor fáj. Nagyon lemezesek és kopott a felületük mintha átmentek volna rajta csiszolóval. Ez lehet túlzott stressztől esetleg ? Valaki azt mondta hogy nemi betegség is kiválthat ilyet és a neten is össze vissza írogatnak mindent. Megmondom őszintén kicsit be pánikoltam mert gőzöm sincs mitől van ez. Szedtem vitamint is hátha vitaminhiány de nem vettem észre szemmel látható javulást. Előre is köszi a segítséget !

2022. ápr. 2. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a culorbetegségtől lehet. Nincs acetonos lehelleted? Megkérdezheted valamelyik családtagodat erről!
2022. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nincsen, szüleim azt mondtak semmi baj van akiknek ilyen. Meg hogy másoknak meg pl konstans be van nőve.

De csináltam képeket nem tudom mennyire látszik de ki lehet venni a körmökön a különbségeket és tényleg tök random


[link]

[link]

[link]

[link]

2022. ápr. 4. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány. A, B, C vitamint szedj. Multivitaminban van mindegyik.
2022. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
multivitamint szedtem de nem változott nagyon a dolog. Túlzott stressz esetleg okozhat ilyet ? vagy gyengítheti a vitaminszedés hatását ?
2022. ápr. 5. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló van nekem is 2 ujjon a kezemen. Bőrgyógyász szerint pikkelysömör. Nem biztos, hogy pont úgy néz ki, mint a tiéd. Így, kép alapján nehéz megítélni. Lehet, hogy tényleg csak valami hiány okozza. Ha aggaszt, keress fel egy bőrgyógyászt!
2022. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, az lesz szerintem mert kiidegel hogy nem tudom mi ez pontosan aztán lehet ártalmatlan az egész.
2022. ápr. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!