Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék lázas, illetve...

Mitől lehetnék lázas, illetve mitől tudok hányni? A hasmenést azt megoldom. Náthás vagyok, és anyukám nem hiszi el, hogy tényleg beteg vagyok és nem kellemes így iskolában ülni 8-9 órát

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 14:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Menjél el a háziorvoshoz szülő nélkül. Ha ő ad igazolást, akkor ad, ha nem ad, akkor meg be kell menni. Vagy hívd fel az osztályfőnököt, hogy anyukád nem enged otthon maradni, beszélje rá.
2021. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
15%
Krétát kell enni ha lázat szeretnél, de ha félsz tőle akkor nyomj le egy kanalat a torkodon, a hanyás érdekében, de ha rám hallgatsz és valóban nincs nagy bajod na az első napokban lógj👍
2021. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
*ne
2021. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Senior Séf ***** válasza:
42%

"Náthás vagyok, és anyukám nem hiszi el, hogy tényleg beteg vagyok"

Okosan teszi. Holmi kis nátha valóban nem betegség. Azt elhiszem, hogy nem kellemes, de senki se mondta, hogy az élet fáklyásmenet. Vannak kellemetlen szegmensei is. Ez van.

2021. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nálam a nátha rosszabb mindennél. Öcsém tüsszög és ennyi. Nekem meg taknyom nyálas egybefolyik már 2 hete
2021. szept. 1. 15:16
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem játék a dolog, főszakács úr, a mai vészterhes időkben semmiről nem lehet tudni, hogy nem covid-e, de ha nem is az, mindenképp fertőző, és betegen nem megyünk közösségbe. Ha még csak egy sima nátha is, az immunrendszerét lefoglalja, és könnyebben elkap egy másik fertőzést, pl covidot. De náthásan se jó tanulni, úgy nem lehet koncentrálni.
2021. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
+ most a hideg is ráz már (3 takaró, pléd, vastag zokni, hosszú pizsama, melegítő felső)
2021. szept. 1. 17:16
 8/29 anonim ***** válasza:
Ezek után akkor csak megengedi, hogy otthon maradj!
2021. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8, te csak azt hiszed
2021. szept. 1. 20:55
 10/29 A kérdező kommentje:
Csak akkor ha már papot kell hívni
2021. szept. 1. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!