Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék egyezségesebb?

Hogyan lehetnék egyezségesebb?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy mint pl. Nem annyit telefonozni, többet tanulni, többet mozogni.. Ezzel van viszont pár baj:


A napok nagyrészében egyedül vagyok, nincs társaságom hiszen a szüleim elváltak és a nővérem pedig apukámnál lakik. (Meg a macska is) Egyedül sehova nem engednek, a barátaimmal pedig sokat nem tudok csinálni hiszen rengeteg a tanulás (azon kívül hogy kínosan sétálunk 50 méteren belül mert kilett jelentve hogy én a saját pénzemből nem költhetek, és hogy a városba ami 5 percre van nem mehetek el venni egy arcmaszkot se) ezért ha kész is vagyok a tanulással maximum telefonozni tudok.


Sportolásra gondoltam, de egyáltalán nem szeretek sportolni, egy tesi óra után is haldokolva megyek ki a teremből szóval kilőve..


Még hobbikra gondoltam. Szülinapomra megkapom az első hangszeremet, viszont addig (meg lehetőleg azután is) szeretnék valami más hobbit is. Ötletem nincs hogy mi lehetne, szeretek olvasni és írni viszont valami olyan kellene ami lefáraszt.



2022. febr. 14. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2022. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15, 16 leszek.
2022. febr. 14. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Olvass. Rengeteg az ifjusági irodalom amit én ennyi idősen faltam. Winnetou rejtő jenő és millió más.

Kirándulj, azt lehet egyedül is. Kabat, vastag nadrágy egy jó cipő. Nézz ki egy helyet ami 1 és 2 óra közötti távra van és kirándulj, akár vigyél valami kaját.


Sportolni meg épp szért kéne higy ne dőlj ki haldokolva. Renegeteg időt el lehet tölteni azzal higy keress számodra szimpi sportot. Ha semmi lehetőség akkor otthoni torna. Szélen lekezdesh róla olvasgatni hkgy hkgy lehet állóképességet fejlezsteni, mik azok a makrotápanyagok st. 1 hét aktív guglizás, utána kipróbálod és ha meg se szereted 2 hét alatt, de mikor a harmadik héten észreveszed hogy kivételesen nem te vagy a legbénább tesin, imádni fogod


Az is elvehet időt ha megtanulsh sütnifőznj. Vagy varrni. Ezek mind hasznos dolgok. És isméty olvass

2022. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!