Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánik, szorongás okozhatja ezt?

Pánik, szorongás okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Másfél éve vagyok pánikbeteg, szorongok, egy időben tavaly előtt ősszel egyatalán nem tudtam sportolni mert egyből rosszul lettem. Ez az elmúlt egy évben elkezdett elmúlni, egyre jobban bírom a sportolást. Viszont még mindig nem megy annyira mint az egész pánikbetegség előtt. Okozhatja-e a pánikbetegség azt, hogy sportoláskor jobban megemelkedik a pulzusom mint kellene(160 fölé is akár) és pánik érzést érzek? Kb. két hete kezdtem floxet antidepresszánst szedni 20mg-os adagban, lehet hogy mostanában ettől érzem magam gyengébbnek és kimerültnek? A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek!

2022. ápr. 3. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az könnyen lehet , a floxet elég erős. Mennyi volt a pulzusod a legtöbb ? Milyen sport közben ? Mivel mérted ? Nyugalomban mennyi volt ?
2022. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt hogy 200 fölé is ment a pulzusom futás közben, a tesi tanárom mérte meg, nyugalomban régebben 80 körül volt, most a gyógyszer szedése óta lemegy 50ig is akár ha fekszek és lassan veszem a levegőt, de általában 60 körül van
2022. ápr. 4. 06:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!