Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Heg eltüntetése hogyan?

Heg eltüntetése hogyan?

Figyelt kérdés
Pár napja egy kisseb műtétek volt az arcomon. Ki kellett vágni egy cisztás valamit és azt mondták hogy a heg valószínűleg ott fog maradni. Viszont én ezt nagyon nem szeretném úgyhogy az lenne a kérdésem nem tudtok valamit ami segítene rajta? Előre is köszi:))

2022. ápr. 5. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg tetkóval el lehet tüntetni. Na nem a feketére gondolok, kikeveri a tetkós a bőrszínedet, átmegy a hegen és nem fog annyira látszódni.
2022. ápr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok benne biztos hogy Magyarországon csinálnak ilyet, de lattam egy pár külföldi videót, ahol tetováló eltünteti a hegeket. Persze nem arra a megoldásra gondolok, hogy ratetoval valami mintát, hanem bőrszínű tintával tetovalja végig. Szerintem azzal nem veszitesz ha megkerdezel pár tetovalot.

Illetve vannak plasztikai lézeres kezelések is

2022. ápr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyulás után rögtön kenni érdemes Dermatix gél. Vagy ami ehhez hasonló, ami most a piacon van. Hívj föl egy plasztikai sebész rendelőjét, az asszisztens is tud nemed ebben tanácsot adni. Ezek pici tubusok, de nagyon kiadós, hónapokig elég egy. Csak kenni kell sűrű rendszerességgel. Cicaplast is erre való.
2022. ápr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha a homlokodon van, frufruval el lehet takarni.
2022. ápr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


A Contractubex gél / Tapasz kifejezetten erre való, viszont: aranyáron adják.


Ha keresnél belőle valahol "olcsóbbat":

[link]

2022. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Egy kis alapozó?
2022. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok


5os nekem semmit nem ért, szerintem kb 1 évig hasznaltam, a tapaszot es a gelt is egy mutet után, ezzel egyhuzamban kezelésre is jartam es konkrétan semmi sem változott. 2 év után kezdett halványodni a színe, de az mar bőven nem annak köszönhető.

2022. ápr. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!