Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől korpás ennyire a hajam?

Mitől korpás ennyire a hajam?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 éve vettem észre először hogy korpás a hajam,előtte sosem volt az. Kipróbáltam már vagy ezer féle sampont syosstól a head&shouldersig de egyik sem használt max 1-2 óráig.Főleg oldalt szokott korpás lenni nagyon általában hajmosás után másnap,vagy edzés után.Gondoltam arra hogy mivan ha azért korpás ennyire mert amikor jövök ki edzésről akkor megfázik a fejbőröm,de az utóbbi pár napban nem voltam edzeni és így is elviselhetetlen,néha viszketni is szokott.Hajmosás után mindig alaposan leöblítem a hajamat és meg is szárítom.Mégis mi lehet az oka?
2022. ápr. 7. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
17/F
2022. ápr. 7. 15:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Száraz vagy zsíros a hajad?
2022. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Száraz
2022. ápr. 7. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem vakargatod a fejed? Esetleg úgy, hogy nem veszed észre hogy csinálod mert már berögződés?
2022. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es törölközővel szoktam vakarni néha de csak felül
2022. ápr. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!