Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 3 hónapja Nisoralt (is)...

Már 3 hónapja Nisoralt (is) használok, mégis korpás a hajam. Mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom Nisorallal heti 1x kell mosni a hajat. Viszont én 2-3 naponta mosom a hajam, így a heti 1 nisoral mosás mellé Seborint használok a többi napokon.


Mióta Nisoralt használok visszább sikerült fogni a dolgot, de nem tűnik el teljesen. Egy 15 perc után már látszanak a fehér pöttyök a fekete felsőimen. (Bár már ez is haladás volt). Ilyen nagyon apró homokszem nagyságúak.


Szedek multivitamint, c vitamint, d vitamint, omega 3 kapszulát.



El fogom tudni tüntetni valaha teljesen? :/


2021. ápr. 28. 17:09
 1/9 anonim válasza:
Ecet. Komolyan!
2021. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Egyszerűen szénhidráttól és mesterséges adalékanyagoktól mentes táplálkozást kellene folytatnod. Semmi mástól nem fog elmúlni, mert a tünetek kezelése nem szünteti meg a kiváltó okot. A korpát gombák okozzák, ameddig táplálod a gombákat, addig nem fog elnúlni a bőr elhalása.
2021. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elvileg a Nisoralt heti 2x kell alkalmazni. Lassan 3. Hete használom én is heti 2 alkalommal és hasonlók a tapasztalataim. 3 napig jó, 4. Napon már visszatér, a szaga se múlik el :/

Szerintem adok neki még egy esélyt mert amúgy tényleg nagyon kaki volt a helyzet, azon pedig sokat segített, de teljes siker nem született egyelőre

2021. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2: én amúgy lassan 2 hónapja váltottam életmódot, fogytam is, rendszeresen sportolok is de szerintem lassan eret vágok a korpától 😅
2021. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem hat a Nizoral,semmivel sem jobb, mint más,úgy látszik nekem sem a samponnal van a gond. Állítólag "A" vitamin hiány miatt is lehet, de nem értek hozzá. Nekem akkor csökken a korpásság, ha 2 naponta mosom, már ha 4 napra kihúzódik, sokkal rosszabb.
2021. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves #4! (#2 vagyok....)


Nehezen hiszem hogy teljes mértékben szénhidráttól és mesterséges adalékanyagoktól mentes táplálkozást tudnál folytatni. Illetve nagyon fontos a telítetlen zsírok bevitele, és a megfelelő folyadékfogyasztás, szénsavval dúsított ásványvíz formájában.

2021. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem. Érdekes mód nem láttam még olyan kutatást, hogy a fejlett országokban a lakosság 94%a veszettül korpás
2021. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer majd biztos csinálnak egyet :) Nyilván nem érdekük reklámozni ezt, hiszen ezek a feldolgozott sz@rok az esetek túlnyomó többségében tőlük érkeznek.
2021. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha más nem segít, akkor marad a borotva.
2021. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!