Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kieshet az emberből/állatból...

Kieshet az emberből/állatból magától egy kullancs?

Figyelt kérdés
Indultam sétálni de amikor vettem fel a cipőmet láttam hogy ott van mellette egy teljesen magát megszívott szürke kullancs. Általában a kutyában szokott ekkora méretű kullancs lenni. Bennem még soha nem volt kullancs kb hat éve oltattam be magamat ellene. Honnan kerülhetett oda a kullancs a kutyáról,rólam vagy valamelyik családtagomról vagy valahogy csak bekerült?

2022. ápr. 12. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Mi ezt honnan tudjuk? Felőlem a Mikulás is oda vihette. 🤣
2022. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáról.
2022. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Az ember azért észreveszi magán, pláne ha már szép, termetes, jóllakott példány. Nyilván a kutyából esett ki.
2022. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Valahonnan.

Persze, hogy kiesik magától, ha jóllakott. Vagy mit gondoltál?! Hogy ha egyszer belédfúrja a kis szájszervét, akkor ha nem szeded ki, örökre ott marad veled? 🤣

"Bennem még soha nem volt kullancs kb hat éve oltattam be magamat ellene." Neeeem, aranyoskám, nem _kullancs ellen_, hanem a _kullancs által terjesztett agyvelőgyulladás_ ellen oltattad be magad. Ez nem azt jelenti, hogy téged már soha nem fog megcsípni kullancs...🤣🤣🤣

2022. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

4# Ezt a köcsög stílust hallod.

Okádék. "aranyoskám".... mint valami proli kofa.

2022. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem a kullancs ellen oltottam be magamat csak a fogalmazásmódom volt rossz. Egyébként nem értem hogy egy egyszerű kérdést írtam ki és nem értem hogy miért lehet normális ember módjára válaszolni...
2022. ápr. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!