Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcüreg gyulladásra muszáj...

Arcüreg gyulladásra muszáj orrcsepp?? Függő leszek miatta?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál kaptam antibiotikumot rá. 1 hónapja szivok vele. 5 napja lámpázok. Gőzölök már mióta elkezdődött ez. Az orromat átmosom sós vízzel de semmilyen színű cucc nem jön ki. Átlásztó, fehéres.. reggelente az első fújás zöldes sárga. Fosok az orrcsepp függőségtől… tudtok tanácsot adni?
2022. ápr. 14. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám hogy nem szakadozik fel az orromból semmi. A torkom tele van takonnyal ami folyik fenntről :-/
2022. ápr. 14. 19:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4-5 napig használsz orrcseppet, nem leszel függő, én átlag 3 hetet szoktam ha úgy van,mert eldugult orral fulladás érzésem van,és 2 nap alatt még így is "le tudom tenni".


Arcüregre mindenkepp hasznald.

2022. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tengeri só oldatosról mi a véleményed elég lenne az?
2022. ápr. 14. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Arcüregre nem lesz elég semmiképpen! Ne akarj nagyobb bajt,használd szépen nem lesz baj.
2022. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!