Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai műszakban mindennapos...

Éjszakai műszakban mindennapos a rosszullét, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az év elejétől új munkahelyem lett, ahol 12 órás éjszakai műszakban is kell dolgoznom (2 nappal, 2 pihi, 2 éjszaka, 2 pihi). Viszont különböző problémák merültek fel, már az első naptól kezdve, viszont egyre gyakoribbak/erősebbek.

Minden egyes éjszakai műszak alatt (olyan éjfél után kezdve) fáj a gyomrom, főként oldalt. Van hogy nagyon szúr. Étvágytalanság is jelentkezik, a műszak alatt van hogy nehezen megy le az a 3 szendvics, vagy 1 tál főtt étel. 2-4 alkalommal kell mennem vc-re, mert megy a hasam, alkalmanként hányok. Amióta ezt csinálom, 5kg-ot fogytam, mert olyankor otthon sem igazán tudok enni, és akár hogy sötétítek, 3-4óra alvásnál nem megy több.

Valakinek tapasztalata? Mi lenne a megoldás, van valami vitamin stb ami segíthet?

És ami a legfontosabb. Mivel a párommal babát szeretnénk, érdekelne, hogy az éjszakai műszak mennyiben befolyásolja a spermaképződést?

Előre is köszönöm a segítséget :)



2022. ápr. 19. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Valts munkahelyet, az a megoldas. Van aki nem birja az ejszakazast, es ez nem fog valtozni vitaminoktol sem. Ez nem fenntarthato állapot. Volt hogy ugyanigy ejszakaztam en is, de nekem semmi bajom nem volt, sőt szerettem, mert nyugis volt, neha aludni is lehetett.
2022. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy már terhes vagy és amiatt jöttek elő ezek a tünetek?
2022. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2, szerintem ő a ferfi, ha mar spermakepzodesre kerdezett ra.
2022. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a munkahelyváltás nem jöhet szóba. Ennyit sehol nem lehet keresni a városban.
2022. ápr. 19. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat akkor ne stresszeld magad direkt elotte. Kaveval, energiaitallal hogy allsz?
2022. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem mindkét italt, de csak mint "nasi". Sajnos a koffein nincs rám serkentő hatással, mêg a koffein tabletta sem :/
2022. ápr. 19. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!