Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen problemam van hova...

Milyen problemam van hova forduljak ezzel?

Figyelt kérdés

Mar evek ota van ez a problemam hogy kevesbe erzek dolgokat , par napja felkeltem es most rosszabodott eddig amit kevesbe ereztem azt mar egyaltalan nem erzem (pl ha rosszul fekszel akkor kenyelmetlen a pozicio , meghuzodas) most nem erzek semmit ugy ha felvagnanak kessel szinte alig ereznem meg , attol felek ha komolyabb problemam lesz akar belso szervi vagy hasonlo akkor nemfogom tudni megmondani miert erzem rosszul magamat.

Peldaul egy hetig nem birtam karomat felemelni es nemtudtam mi lehet az oka de egy het mulva jobban lett valoszinuleg csak meghuztam de en nem ereztem csak egyszeruen nemtudtam vele tartani dolgokat es felemelni .

Neurologiara kellene elmennem?

Hazi orvos es szuleim azt hiszik hogy csak bekepzelem vagy psyhes problemam van .

De ugy erzem semmi okom ra es tudom hogy nem kepzelem be .



2022. ápr. 23. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hova kell fordulni? Pszichiáterhez. Azért, mert pszichés problémás van (pszichés, nem psyhes)
2022. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Előbb a háziorvoshoz menj, ő majd eldönti, hogy neurológus vagy pszichológus kell.
2022. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es olvasd el a kérdés kiírást. A kérdező leírta, hogy volt háziorvosnál, és a háziorvos szerint pszichés probléma. Ilyenkor nem kell visszamenni, hanem egyesenes a pszichiáterhez kell menni. Nem kell beutaló.
2022. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudja a háziorvos, hogy pszichés?
2022. ápr. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem lehet az. Fizikai dolog utan jott letre es nem kepzelem be , az hogy nem erzem rendesen a dolgokat nem lehet bekepzelni , azert mert azt mondom hogy nem erzem attol meg nem fog megszunni a fajdalom teljesen. Marpedig nem erzek semmit csak a nagyobb fajdalmakat de azt is csak alig , ezt is csak azert tudom ,mert volt mikor setaltam es a hatam egy helyen egy ido utan elkezdett nagyon fajni egy 15 20 percig amit ma már eppen hogy eszre veszek . De kisebb fajdalmakat egyaltalan nem .
2022. ápr. 24. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!