Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzéstelenítő injekciót fogok...

Érzéstelenítő injekciót fogok kapni a lábujjamba. Vegyek be előtte fájdalom csillapítót?

Figyelt kérdés

Szóval lefogják venni a nagy lábujjamról a körmömet. Már nem először, ezért tudom, hogy milyen kibírhatatlan érzés mikor az ujjamba bele tolja az injekciót a körmöm irányába hosszan, és kettőt. Ha beoltotta akkor 10 perc múlva már nem érzem. Azt sem érzem hogy leveszi a körmömet. De arra gondoltam, hogy be vennék 1-2 algo flexet vagy valamit. Hogy hátha nem fájna annyira az injekció. Vagy legalábbis mikor jövök haza akkor esetleg nem fájna annyira, mert leveszk a körmöt és utána alig tudok haza vezetni mert fél óra múlva már kezd fájni

De itt a kérdés az az, hogy ha veszek be fájdalom csillapítót akkor az nem e üti véletlen az injekció hatóanyagát, aztán nehogy ne érzéstelenítődjön el eléggé az ujjam.


2022. ápr. 25. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell! Minek?


Tartogasd a műtét utánra, amikor elmúlik az erzéstelenítő hatása.


Akkor vedd majd be. Előírás szerinti mennyiségben.

2022. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél be előtte semmit nem fogod tőle kevésbé érezni az injekciót
2022. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1 es vagyok még.


Figyelj, beszélj az orvossal és KÉRD MEG hogy az injekció ELŐTT alkalmazzon helyi érzéstelenítést! Vannak zsibbasztó anyagok amiket ráfúj vagy ráken.

Ez enyhíti azt ami utána jön.

2022. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába veszel be algoflexet, az nem ilyen fajta fájdalomcsillapító és ettől nem éreznéd kevésbé. Én is azt tudnám ajánlani, amit a 3-as írt, vannak zsibbasztó krémek, ami segíthet a problémádon. Gyógyszert ne vegyél be feleslegesen.
2022. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mi a gond a körmöddel?
2022. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


5-ös, igen. Be van nőlve a köröm, és több mint 1 éve szenvedek vele. Nem javul semmit. Rengeteg dolgot kipróbáltam. Kamilla tea, tetrán krém, bekötözgetve. Stb. Rengetegszer felvágtam, kivágtam. Nem javul.

Volt máskor, hogy megjavult, 1-2 évig jó volt. Most meg 1 éve küzdök vele.

Másik lábujjon vették már le egyszer, kb 4 éve. Az azóta is jó.

2022. ápr. 26. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi! Dettó ugyanez nálam is a helyzet.:(
2022. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!