Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon milyen hatása lehet a...

Vajon milyen hatása lehet a mikroműanyagoknak az emberi szervezetre?

Figyelt kérdés

Már kimutatták, hogy az emberi vér is szennyezett a mikroműanyagoktól. De egyelőre nem tudni milyen hatással van ez az emberi szervezetre. És mivel ugye szinte örökkévalóság mire lebomlik a műanyag, évezredeken keresztül szennyezhet. És már annyi van belőlük, hogy a világon mindenhol megtalálható, földben vízben mindenhol, be jut a csapvízbe, az élelmiszerekbe.

Ennek vajon milyen hatása lesz az emberiségre rövid- illetve hosszú távon?



2022. ápr. 26. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy kicsit belegondolsz, el lehet képzelni milyen hatással van a szervezetre az, hogy mikroműanyag van benne. De figyeld meg, mindjárt jönnek az okosok, hogy te hol olvastál ilyet, meg ilyen nem is létezik. A saját egészséged érdekében tegyél meg mindent, hogy a te szervezetedbe ne kerüljön mikroműanyag.
2022. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Az a baj, ma már szinte lehetetlen elkerülni. Már benne van az állatok húsában, az üdítőkben ha máshogy nem is de a műanyag palacknak köszönhetően. Már bele került a táplálékláncba és onnan esélytelen elkerülni ma már szerintem.
2022. ápr. 26. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem eszek húst és nem is iszok üditőt. Lehet, hogy nem tudom teljesen elkerülni, de csökkentem az esélyt.
2022. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sőt tavaly olyat is olvastam, hogy már a levegőben is vannak mikroműanyagok.
2022. ápr. 26. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni hogy rákot okozhat.
2022. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!