Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy átlagos gyógyszertárban...

Egy átlagos gyógyszertárban körülbelül hányféle gyógyszert árulnak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak gondold végig: vénykötelesek, recept nélküliek, kész kenőcsök, helyben kevert kenőcsök, vitaminok, illóolajok, sok helyen teákat is tartanak: és akkor a fogkrémek, samponok, sebtapaszok, hőmérők , önelőrzéshez használt dolgok, mint vércukor, vérnyomás, húgysav mérők plusz tartozékok.. És ezt egy pici patikáról írom. nagyobb helyeken még olyan dolgok is vannak mint bébiétel valamilyen érzékenységgel küzdő bébiknek, táplálékkiegészítők különböző betegségekhez -kicsi helyen ezek csak rendelésre szoktak lenni.
2022. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok. Megdöbbentő, mi?
2022. ápr. 27. 17:50
 3/5 A kérdező kommentje:

nem szoktam beszélgetni random emberekkel

ha jár erre egy patikus, oké, ha nem, akkor max hülyén halok meg

2022. ápr. 27. 17:53
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy ha jól sejtem, pont erre való ez az oldal, úgyhogy nem kérek több hülye kommentet, ezeket is jelentem, csá
2022. ápr. 27. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
XD oszt mit jelentesz? Senki sem adott szabályszegő választ, csak a te picsogásod kifogásolható.
2022. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!