Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ájulhatott el a barátnőm?

Miért ájulhatott el a barátnőm?

Figyelt kérdés

Amatőrként driftversenyekre járok és a mai edzésre elvittem a barátnőm is.

Az első három bemelegítő körben még teljesen jól volt, élvezte is, majd miután bemelegedtek a gumik, kb a harmadik tempós kanyarban eszméletét veszítette. Előtte is már sikított, kiabált de csak mert élvezte, és egyszercsak elhallgatott és azt vettem észre, hogy előredőlt a feje. Azonnal megálltam, kiszálltam és rázogattam,hogy ébredjen fel. Kis idő múlva magához tért, tágranyílt ijedt szemekkel nézett és nem tudta mi történik körülötte. Kisegítettem az autóból, leültettem a földre és adtam neki vizet. Lassan visszatértek az emlékei és azt mondta, hogy nagyon kényelmetlenül érezte magát, mert a bukósisak és a 3pontos öv is szorította. Nekem ez nem tűnik hihetőnek,mert én minden paraméterben nagyobb vagyok nála és éngem nem szorít, ilyen feszesnek kell lennie.

Az mondja, hogy még soha nem történt ilyen vele.



2022. máj. 2. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb azt tudom elkepzelni, mint amikor emberek elajulnak a hullamvasuton🤷🏼‍♀️
2022. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Izgalomtól is lehet.
2022. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Melegtől is lehet. Bár az nyáron a 40 fokban jellemző meg olyan profi-erős autóknál ami füstöt hagy és az be is megy. Főleg ha elötted megy valaki. De írtad hogy amatőr szóval ezek a tulajdonságok nem feltétlen igazak bár nem tudom milyen autóval mész, nem is ez a lényeg hanem hogy jól van.
2022. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!