Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha már 2020-ban visszavont...

Hogyha már 2020-ban visszavonták a rendeletet a kvázi kötelező telemedicináról, milyen jogon szívatnak minket az orvosok azóta is?!

Figyelt kérdés

[link]


"A háziorvosi és a házi gyermekorvosi ellátásban a koronavírus-járvány első hulláma során elrendelt korlátozó intézkedéseket az emberi erőforrások minisztere már két éve, 2020. május 4-től visszavonta, így az alapellátásban semmilyen, a betegellátást, illetve a betegekkel való személyes találkozást érintő intézkedés nincs hatályban – tartotta fontosnak közölni a Nemzeti Népegészségügyi Központ"


És ez mai cikk! Ezért fizetjük a TB-t?



2022. máj. 3. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Kérlek, mondd meg a vírusnak is, hogy legyen szíves, ne fertőzzön orvosi rendelőkben!
2022. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonták a rendeletet, csak elfelejtették közölni? :D
2022. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Vissza vonták, vagy sem. Az én házi orvosom, két éve nem képes ki járni járás képtelen betegeihez. Igy hozzám sem. Két éve nem láttot a házi orvosom. Mert valami Covid rendeltre való hivatkozással a házi orvos nem megy házhoz, még a járás képtelen betegekhez sem.
2022. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja én is múltkor néztem mikor mentem a háziorvoshoz hogy be kell telefonon jelentkezni :DDDDDDDDDDDD

Jelentkezett be a franc,mondtam hogy sürgős a dolog és nem érek rá telefonálgatni hogy majd esetleg 2-3 nap múlva fogad.Azért is volt fura mert több ismerősöm simán bement a háziorvosához és nem volt ez hogy kérjen időpontot telefonon.Nem is értettem hogy ez mi😊

2022. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt két évben gyakorlatilag elszoktak a munkától, orvos-beteg találkozásoktól. Távgyógyítás van (Ha ezt a Budapest TV-s Gyurcsók megérhette volna... :) ).

Egyszerűen nem akarnak visszatérni a normális kerékvágásba, mondván, eddig is elvolt mindenki.

Mondjuk nekem teljesen mindegy, úgysem járok, de azért sokaknak nagy szükségük lenne az ellátásra.

2022. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!