Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakori székelés? Napi...

Gyakori székelés? Napi 3-4is elmegyek Wc-re, a székletem normális, normális az állaga,nem büdös és a színe sem rendellenes,viszont én mindig napi max 1x jártam Wc-re!Mindig is lassú volt az anyagcserém. Kb húsvétkor kezdődött és semmi más tünetem

Figyelt kérdés
Nincs, sőt még jobban is érzem magam az elmúlt hetekben mint eddig, energikusabb is vagyok! (16 éves vagyok) Bocsi ha összeszedetlen voltam!

2022. máj. 4. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
16 évesen hormonális változásnak is lehet velejárója, ha egyéb bajod nincs, én nem aggódnék.
2022. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy embere válogatja, de a heti 2-3-tól a napi 3-4-ig normálisnak mondható. Én személy szerint 1x szoktam, ha egészséges vagyok. Lehet csak változó félben a tested, vagy változtattál valamit az étrendben.
2022. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Az már eleve gyanús, ha egy kaka nem büdös.

Amúgy igen, túl sok. Ne menj és kész, csak napi 1x.

2022. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hármas, minek tartogassa, ha kell? Abból sokkal nagyobb baja is lesz, mint ha elmenne napi 3szor, mikor kényelmes.
2022. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Ugyan mi baja lenne? Az első kósza ingertől kezdve még 1 napig is nyugodtan lehet tartogatni anélkül, hogy abból bármilyen baj lenne belőle.
2022. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de még egyszer megkérdezem: minek? :D

Ha tartogatja, abból lehet székrekedése.

Mindenki menjen bioritmusa szerint.

2022. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!