Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz úton járok?

Rossz úton járok?

Figyelt kérdés

Egy ideje úgy érzem hogy ez nem az az út ami az enyém lenne.

Nem olyan életre vágyom amiben most benne vagyok. Igaz van családom (férj gyerek) őket nem bánom.

De annyi rossz történik velünk.

Mindig van valami gubanc. Családi viszály, lakás problémák sorozata. (Hatalmas gondok) Na és helyileg se érzem jól magam ebben q csendes faluban amiben lakunk.

Úgy érzem ez nem az én utam

Néha olyan szinten veszekszünk a férjemmel.. hogy már azt a kiutat látom.hogy elmegyek innen a gyerekemmel

De imádják egymást így nem tehetem meg a kicsivel se hogy apa nélkül legyen. Valóban rossz úton tartok? Vagy csak nehéz időszak? Nemtudom eldönteni


2022. máj. 5. 16:47
 1/1 gublug ***** válasza:

Szia. Van olyan bizony, hogy az ember nem a számára megfelelő városban, országban él. Asztrológus meg tudja mondani.

Meg az is lehet, hogy most csak ezt kell megélned, és majd elmúlik ez a sok kellemetlenség.

2022. máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!