Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig ilyen faradt?

Miért vagyok mindig ilyen faradt?

Figyelt kérdés

Tini vagyok,és folyamatosan olyan fáradt vagyok délutánonként ,hogy konkrétan majdnem minden nap bealszok.Általában 7,8 órám van és utána még járok edzőterembe heti 5x.Hazaérek 5 körül és kidőlök.De ez a folyamatos fáradtsag egész nap rajtam van,aludhatok bármennyit(általában 7,8 órát alszok),valamikor még órán is bealszok,és ez azelőtt is így volt ,hogy elkezdtem volna edzeni.De már olyan szinten idegesít hogy ha hazaérek már nem tudok semmit csinálni mert bealszok.

Ez normális?Volt már valakivel ilyen? Mit tehetek ellene?


2022. máj. 6. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszel rendesen? Edzés mellett ha nem viszel be elég kalóriát akkor nem lesz elég energiád, ettől simán lehetsz fáradt.
2022. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha lány vagy, akkor érdemes megnézetni a vasat. Ugye lányként ha állandóan fáradt vagy, akkor érdemes vashiányra gyanakodni.
2022. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,figyelek az étkezésemre ,mostanában szálkásítok azaz,napi minimum 120g fehérjét beviszek(általában tojással,csirkemellel,zsírszegény túróval,görög joghurtal,hallal,fehérje porral),figyelek a szenhidratra is kb napi 70g-tól nem viszek be többet (az is barnarizs,rozskenyer,zabkása vagy banán,egyéb gyümik),és figyelek az elegendő zöldségre is (minimum egy etkezésembe beiktatok egy nagyobb adag zöldséget).Lényegében néha már a vacsorához alig van étvágyam mert jól vagyok lakva,de általában megeszem,és vitaminokat is szoktam szedni.
2022. máj. 6. 22:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy ideig arra fogtuk ,hogy vashiányom van,de megnézettük és teljesen rendben van.
2022. máj. 6. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy.

Lány vagy?

2022. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ,lány vagyok
2022. máj. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!