Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy elmondhatat...

Miert van az, hogy elmondhatatlanul faradt vagyok mindig?

Figyelt kérdés
Rengeteget tanulok, es alig alszom, de ez regen is igy volt, es akkor birtam. Szoktam edzeni jarni, illetve nem etkezem egeszsegtelenul. Vashiannyal es ehhez hasonlo dolgokkal sem kuszkodom.

2021. nov. 18. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad. Alig alszol, mit vársz?


Régen is így volt, persze. De majd 50 évesen ha fájni fog a derekad akkor azt fogod mondani az orvosnak, hogy nem érted miért, mert 20 évesen nem fájt a derekad?


Büntetlenül nem lehet a szervezetet rombolni hosszú távon. Márpedig te azt teszed.


Semmi bajod nem lesz ha 1 hétig minden nap alkoholt iszol. De igyál 20 évig minden nap alkoholt, aztán meglátod majd a hatását.

2021. nov. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a leírásodban, miért!

"Rengeteget tanulok, es alig alszom"

Lehet hogy régen bírtad még, de mára kimerült a szervezeted.

Inkább csak félórákat tanulj, aztán utána 10-15 percig végezz testmozgást vagy bármit, amivel megmozgatod magad. És aludj normálisan, napi legalább 6-8 órát. Az a legjobb, ha már éjfél előtt alszol.

Másrészt lehet hogy vitaminhiány is hozzátesz nálad a fáradtsághoz.

2021. nov. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-essel majd ugyanazt válaszoltuk, egyidőben, anélkül hogy láttam volna, mit ír..
2021. nov. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heti két napod legyen, amikor kialszod magad! A tanulás is sokkal könnyebben megy!

Ha évekig sosem pihened ki magad, lesz bőven betegséged! Az állandó magas vérnyomástól a szívproblémákig...

2021. nov. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!