Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezekbe nem tesznek mérget...

Ezekbe nem tesznek mérget vagy ilyesmit?Teljesen megbízható?

Figyelt kérdés

[link]


Még soha nem rendeltem ehető dolgot egy ismeretlen weboldalról,de nem ismerem ezt az oldalt és ezért meg szeretném kérdezni, hogy minden rendben van e vele



2022. máj. 7. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Uff, nehogy rendelj. Ezekbe mérget szoktak tenni.
2022. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj,pedig már majdnem rendeltem úgy látszik jól tettem hogy megkérdeztem.Köszönöm
2022. máj. 7. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem tesznek bele semmi mérget, ne legyetek már hülyék. Van egy csomó ilyen bolt, amerikai, brit, japán, stb. Nagyon régóta üzemelnek itthon is. Van amelyiknek üzlete is van és be tudsz menni személyesen vásárolni.
2022. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Normális vagy? Mért akarna bárki tömeggyilkos lenni? Hogy jut ilyen eszedbe?! Mégis meddig maradna fenn a cég, ha halomra gyilkolná az embereket?! Az 1. csak szórakozott veled, meg is érdemled.
2022. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mai világba már szinte minden lehetséges,már ki tudja kinek lehet hinni és kinek nem
2022. máj. 7. 23:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Csomó weboldal csaló mégis ott vannak
2022. máj. 7. 23:42
 7/12 anonim ***** válasza:
A csaló weboldal nem tömeggyilkos! Ez egy teljesen normális élelmiszerüzlet.
2022. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben csak kicsit furcsa volt hogy állandóan hiba üzenetet kaptam a rendszertől
2022. máj. 8. 00:21
 9/12 A kérdező kommentje:
#4 és honnan tudjam ,hogy mióta megy ez a weboldal,ma találtam meg.Ha lenni ilyen cég akkor se lenne egy nap után megszüntetve
2022. máj. 8. 00:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen hibaüzenetet? Nekem nem üzen semmit. Budapesten 2 boltjuk is van.
2022. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!