Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es Renault Thália 1.4 8v...

2002-es Renault Thália 1.4 8v mi a vélemény tapasztalat mennyire megbízható meg ilyesmire lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a tipus és érdekel hogy ez a motor milyen megbízható meg mennyire fordul elő a francia autókra jellemző bajok ?
2019. jún. 3. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

a thália a renault diszkont autója volt anno(ebből lett a Dacia logan)

Nem rossz autó, de nem is jó:)

Értéktartása az egyik legrosszabb a 2000 es évek autói közül

Nem véletlenül

Fapados, gyenge motorok, és most már így öregen csaka baj van velük.

Vegyél helyette mást...

ha a sedan kisautók teszenek akkor pl: skoda fabia(sedan is van belőle)

Öreg francia autót nem túl gazdaságos venni

2019. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy ilyet(már ez a második)


Eléggé hajlamos hülyülni a hűtőrendszere, rendszeresen kell nézni a hűtővizet benne.

Elég sok hengerfejes lesz közülük.


A kaszni az nagyon jó, az enyémben 260 ezer van, szinte egy rozsdapötty nincs az egész autón.

És ez kb mindegyikre igaz.


A hátsó futóműve nem az idióta torziós verzió, mint a megane-oknál.


Ugyanazok a motornyűgök vannak, mint a többi korabeli benzines csodánál, beszró alapjárati motor, fojtószelep potméter, lambda szonda, trafó, stb.

30 ezrenként állíttass szelephézagokat!

2019. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ez amúgy első autónak venném csak egy picit bizonytalan vagyok a francia autók terén mert nagyon változó véleményeket hallotam már van aki azt mondja hogy szörnyű autó van aki meg hogy sose volt ilyen jó autója és nem tudom melyik hihető ezért kérdezgetek e téren de örülök hogy van akinek 2 Thália-van tulajdonába és nem volt semmi komolyabb hibája az autónak
2019. jún. 3. 20:51
 4/4 kisssfero válasza:

Troll Tomi azt írja nem jó az értéktartása! Nos ha venni akarsz, akkor ez neked pont jól jön, mert olcsón jutsz egy jó kis autóhoz. Én 1. 2 millióért vettem, egy már nem púpos, makulátlan metál fényezéses karosszériájú, 60 ezer kilométerest, akkor volt 6 éves. Gyakorlatilag szinte egy új autó volt.

A gyenge motoros megjegyzése sem áll meg, az 1,4 16 V 98 lóval viszi a kocsit rendesen, az 1,2 esek a 75 lóerővel sem rosszak, még a mostani legújabb Cliokban is megtalálhatóak.

Nyilván nem luxus gép, a fapad egy érdekes kérdés, hiszen klíma, elektromos ablak, központi zár az van benne, simán kiszolgálja a tulajdonost. Nyilván nem egy presztízs autó, de a használati értéke jó, az alkatrészei is olcsóak.

2019. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!