Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha az ember...

Mennyire gáz ha az ember éveken keresztül 2 féle antidepresszáns, 2 féle benzót, altatót, napi 8-10 koffein tablettát vagy energiaitalt, rengeteg édességet és gyorskaját fogyaszt és mindemellett rendszeresen fogyaszt közepes mennyiségű bort?

Figyelt kérdés

Nagyon durva hátterem volt, sok súlyos egészségügyi problémám volt. Semmi nem segített. Épphogy nem voltam csöves sokáig. Mióta antidepiket és benzókat tolok rengeteget javult az egészségem, a hangultaom, jobban végzem a munkám és jobb az életminőségem. Ahogyan egyre jobban beleszarok az életmódomba úgy javul az életminőségem. Persze közben örököltem egy lakást is, az is számít.

Úgy érzem hogy azok a dolgok szedik rendbe az életemet amikről ások azt állítják hogy tönkreteszik azt. 28 éves vagyok. Életemben először kezd jól alakulni az életem, javul az egészségem pedig pont most tolom a legzűlöttebb, legbeleszarósabb stílusban az életet.


2022. máj. 8. 16:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az a rész nem izgat hogy hamar meghallhatok. A betegségektől, munkaképtelenségtől, mások terhére levéstől, hosszú szenvedéstől persze félek.
2022. máj. 8. 16:48
 2/14 anonim ***** válasza:
Nézd majd meg magad 10 év múlva...
2022. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó terv. Remélem addig szimplán megáll a szívem. Azzal simán kiegyeznék. Ha pelenkázni kell azzal nem + úgyse vállalná senki. Öngyilkosnak meg gyáva vagyok. Szóval remélem mákom lesz és gyors megdöglök. Lehetőleg álmomban. 👍😄
2022. máj. 8. 17:04
 4/14 A kérdező kommentje:
Jah a napi 8-10 koffein tabi már több mint 15 éve játszik. A többi csak pár éve, persze mindig voltak "korszakaim"
2022. máj. 8. 17:09
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező: a pszichoterápia, a beszélgetés oldaná meg a lelki problémákat, a gyógyszerszedés (esetedben) úgy tűnik hogy nem, ráadásul egyéb függőségekkel is párosul.

Károsítod a szervezetedet, rendkívüli módon.

2022. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Járok én pszichoterápiára havonta. Leírták nekem hogy PTSD-m generalizált szorongásom, szorongásos depresszióm, személyiségzavarom van. Meg teleírtak még egy oldalt valami holt nyelven. Ráadásul még ez a legjobb hely amit találtam. Az előző 10 pszichológus/kineziológus/pszichiáter semmit nem segített cserébe egy vagyonba volt. Az önsegítő könyvet legalább ingyér vannak ncoreon. A magán pszichiátert meg csak havi 1-szer tudom kicsengetni, legalábbis azt aki tud is valamit.
2022. máj. 8. 17:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a beszélgetés segítene hanem ha egy másik világban léteznék. Egy olyanban amire alkalmas vagyok.
2022. máj. 8. 17:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Alkalmas vagy erre is és nem az önkárosításon át vezet az út.

Ne azon gondolkodj: "mennyire gáz" hanem "hogyan tudnám megoldani" - sajnálom hogy a jelenlegi szakemberek érzésed szerint nem segítenek.

2022. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért azt megjegyezném hogy a pszicháterem 70 év feletti, makk egészséges pedig már évtizedezek óta kokainozik. Ezzel csak azt akarom mondani hogy a szerek nem basznak szét mindenkit
2022. máj. 8. 19:00
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ezt tudod róla és nem kerestél mást akkor nem tudok nagyon erre mit mondani, de eléggé valószínű az is hogy kitaláció hogy bármit fogyasztana és jobban jársz ha nem terjesztesz ilyet valakiről, szerintem.

Ne azzal foglalkozz hogy más mit csinál vagy nem csinál, hanem hogy jobban legyél.

www.aca.hu itt is lehet segítséget kérni mert alkoholproblémád is van.

2022. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!