Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy félrediagnosztizáltak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Autistának diagnosztizáltak. Rohadtul nem viselkedek és nézek ki ugy mint egy autista max az ,hogy szorongok az emberek társaságában ,de ez a mai emberektől normális hogy szorongok tőlük nem?
2022. máj. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bőven! Még most is erőltetni akarják a rossz gyógyszereket (nem szedem természetesen.)


Volt, aki korábban mellémállt és így sikerült a szorongásoktól megszabadulnom tartósan.

2022. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem súlyos dologban. Napok óta fájt a hasam és émelyegtem, ezért elmentem hasi ultrahangra egy magánrendelőbe. Az ottani radiológus nem talált elváltozást, azt mondta, hogy biztos csak benyeltem valami fertőzést, majd elmúlik. Végül gasztroenterológián reflux lett a diagnózis.
2022. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a leggyakoribb orosi műhiba, nem mindegyikük áll ott se hivatása (szaktudás) magaslatán.
2022. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!