Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ovis gyerekemmel egy hónapja...

Ovis gyerekemmel egy hónapja egy pala hulladékdomb mellett megyek el, lehet ebből később baj?

Figyelt kérdés

Az oviba gyalog járunk. Sajnos ebbe az irányba tudjuk elérni csak az ovit, mert zsákutcában van.

Iskola előzi meg. Csak az egyik oldalt van járda.

Az iskolàt újítját, zárva van.

Egy hónapja leszedték a tetőt és a törmelékpala, ami kb. Csípőig érő dombocska ott hevert a füvön a kerítés tövében, ami mellett kb. Fél méterre sétáltunk el nap mint nap.

Ma láttam, hogy már végre összeszedték, elszállították.


Azonban kissé stresszes vagyok azóta, hogy nem akarom, hogy baja legyen a gyerekemnek, vagy akár nekem.

Az ovisok mindrnhéten 1x kimennek sétálni is és ott mennek el amellett, így ha nem én az ovival mennek.


Bocsi a párom is lecseszett hogy ezen ne stresszeljek, de azért felidegesítettem magam.:(



2022. máj. 9. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Éveken, évtizedeken keresztül azbesztszennyezett területen tartózkodni más, mint egy hónapon keresztül napi 1x elmenni mellette :-)

Ne aggódj, semmi gondot nem okoz ennyi kontaktus.

2022. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Téged is megfertőzött a cserépgyártó cégek propagandája.


A pala nem veszélyes.

Elmehetsz mellette, nem bánt.

Tehetsz rá dolgokat, akár ehetsz is róla, nem bánt.


Ha apró darabokra fűrészeled (flexeled) , akkor a keletkező port ne szívd be. Viselj sima ffp2es maszkot. Ennyi.


100%, hogy nem lett/lesz semmi bajotok.


6 évig dolgoztam azbesztes pala gyárban.

2022. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2022. máj. 11. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!