Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 naponta 2,5 gramm kratom?

2 naponta 2,5 gramm kratom?

Figyelt kérdés
16 vagyok, szorongassal es szorongas kivaltotta deperzonalizacioval kuzdok. kratom.hu-rol rendeltem 100g zold mang dea-t, nagyon jo imadom. (egyik nap 0.25mg frontin a masik nap pedig ezt szedem, de vannak kihagyasok amikor jobban erzem magam es egyiket se) Mivel 58-59 kilo vagyok 2,5-tol mar jol erzem magam:DD Ez mondjuk minden masnap 2-3 honapon keresztul okozhat szervi bajokat? Pl gyomorban vagy vesekarosodas. Ezt a 2 szervet erinti erzekenyen en igy olvastam de szekrekedest is okozhat. Mi a velemenyetek? Valaszokat elore is koszonom, egy hozza erto valasza sokat segitene, csak olyan irjon aki ert hozza legyen szives.

#Deperzonalizacio
2022. máj. 13. 12:08
 1/8 A kérdező kommentje:
*kratombolt.com-rol rendeltem, ezen az osszes fajta olcsobb es jobb minosegu mint a gomoas amugy.
2022. máj. 13. 12:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már pár hónapja szedem, szorongásra és depresszióra,
2022. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
16 évesen (mondjuk később sem) azért nem kéne még rendszeresen ilyeneket fogyasztanod, mert függővé fogsz válni. Aztán már nem lesz elég, mert hozzászoksz és keményebb szerekhez fogsz nyúlni. Szerintem a probléma gyökerét kéne megoldani. Nekem is egy csomó problémám van, de mégsem így kezeltem, sosem volt szükségem nyugtatókra, tudatmódosítószerekre.
2022. máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Két éves kratomfüggőség után írom neked a választ.

Nem okozhat szervi bajokat ilyen rövid idő alatt, de a tudomány még nem derítette fel a hosszútávú hatásait. Székrekedést tényleg okoz, ha lassú az anyagcseréd. Ezt úgy oldd meg, hogy igyál sokat, mert vizhajtó a kratom.

Viszont rá fogsz szokni - kb két hónapot adok, ha minden nap szeded. Ha két naponta, akkor nem tudom, hogy mennyi idő lesz. Én is úgy kezdtem, hogy próbáltam két-három napi rendszerességgel szedni, de nem sikerült betartani.

A frontinnál jobb a kratom, ha teheted, térj rá csak az utóbbira.

Amúgy meg ez nem kapudrog, nem fogsz erősebb dolgokat kívánni. Ezt ne vedd készpénznek, de saját tapasztalatból, és az olvasottak alapján írom.

Az előző válaszoló honnan tudja, milyen következménye lesz a kratomhasználatnak, ha nem nyúlt soha semmihez?

2022. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Heti 2 alkalommal iszok white maeng da-t, alkalmanként 5 grammot 70 kilósan, zh illetve vizsgaidőszakok alkalmával.

Szerintem ha tényleg szorongással küzdesz akkor a heti 3-4 alkalommal való fogyasztás nem lesz káros hatással rád főleg ha 2,5 grammot iszol.


Láttam hogy a kratomboltról rendelsz, én eddig a kratea-ról rendeltem viszont ki akarom próbálni hogy ott milyen minőségű, mert jóval olcsóbb. Mi a véleményed róla?


21/F

2022. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, én a kratomboltról rendelek már lassan fél éve kratea helyett. Ugyanaz a minőség, fele annyiért. Csak gondolom a kratea volt az első.
2022. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a tanacsokat! Azota mar nagyon sokat kutattam utana, ha tehetem teat fozok belole, igy nem okozhat szekrekedest. (2.5 deci vizbe mehet 1 teaskanal almaecet ami segiti megjobban kioldodni a hatoanyagokat, alkaloidokat)

17 leszek jovo honapba ha ez annyira nagyon szamit, de a mindennapos szorongas megkeseriti az eletem, erre az allapotra raallt az agyam es mar akkor is szorongok amikor nem kene. 2 szoval ez tulelo mod. Ezt testmozgassal, nyugodt kornyezettel es sok meditacioval lehet rendbe hozni. Ma ittam eloszor kratomot 1 het utan, frontint se szedek be mert nem segit es foloslegesen nem fogom magam tomni ezekkel. Gyermekpszichiater meg 97km-re van es nyari szunetig nem is jutok el odaig mert nem hianyozhatok tobbet. De ez mar az en tortenetem, persze nem sajnaltatni szeretnem magam. Koszonom ha vegig olvastad, es koszonom a tanacsokat!!!

2022. máj. 27. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

A szorongásra és társaira:

Macskagyökér (más néven valeriána, érdemesebb magát a növényt venni)


Bambusz tea


Macha por


Ezek nem okoznak függőséget stb, kúraszerűen hatásos minden növény, hogy ne szokjon hozzá szervezeted és hasson.


Érdemes felváltva használni őket.


Kratomot még én AD(H)D-sként is heti 2 alkalommal fogyasztok...


Ha adott héten kell a hatása akkor a vörösből napi kiskanál szárának a végével egy kis adagot keverek el.


Komolyan kell venni. Voltak, akik belehaltak a kratomba.


Pl bambusz teából akármennyit is iszol, nem lesz gond.

2023. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!