Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen krémet ajánlotok a...

Milyen krémet ajánlotok a viszérre? Alló munkát végzek heti 5-6 napban 9 órát. Nincs idő le ülni. Eszrevettem hogy a bal lábfejemben nagyon ki van dagadva az ér és a jobb lábamba régebben is volt viszér de most nagyon érezhető és kicsit kemény is.

Figyelt kérdés

Még csak 18 éves vagyok

De félek hogy ez csak rosszabb lesz

Vagy esetleg valamiféle papucs segíthet?



2022. máj. 16. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami vadgesztenyés lábkrémet, esetleg szedj Detralex-t, nem vényköteles, de arról azért kérdezz meg orvost.
2022. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad mozdulatlanul állni, valamiféle láb izommunkát kell végezni, különben akár trombózis is létrejöhet a keringés pangása miatt.
2022. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Herbioticum vadgesztenyés lábkrém jött be (többet kipróbáltam, fölöslegesen). Felkentem néhány tégellyel, aztán valahogy visszahúzódott és most lekopogom, de évek óta nem okoz gondot. Hajrá!
2022. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Munka közben ha rá érek esetleg ha vádli erősitő gyakorlatokat csinálok az elegendő?
2022. máj. 16. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egészség mindennél többet érmindenképp keress más munkát! A mozdulatlan állás és ülés a visszerességre hajlamos embereknek nem ajánlott. Fordulj orvoshoz, hogy megtudd, mennyire vészes a helyzet. Kérj beutalót a háziorvosodtól lábsebészetre, dopleres vizsgálatra. A kopressziós harisnya valamennyít segíthet, bár nem gyógyít, de lassítja a visszértágulatok kialakulását. Alkohol, cigi, zsíros ételek - ezeket mellőzd és sportolj rendszeresen (ússz, kerékpározz).
2022. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!