Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, heti 5 edzés...

Mit gondoltok, heti 5 edzés vagy heti 3 edzés lenne megfelelő?

Figyelt kérdés
Nos hát 15 éves vagyok és úgy érzem kell kicsit kondiznom nem akarok egy nádszál gyerek lenni, egy nagyon jó kis edzéstervet raktunk össze ez heti 5 edzésről szól. Végül is nem érzem annyira keménynek, pont jónak találom viszont azt olvastam hogy a heti 3 edzés sokkal hasznosabb mint a heti 5, mert az izmoknak regenerálódásra van szükségük, és ha egyből ráedzek másnak akkor nincs idejük erre amitől viszont egyáltalán nem nő gyorsabban az izmom. magyarán legyen heti 3 edzés Hétfő, Szerda, Péntek és ezeket jól meghajtani vagy heti 5 és inkább egyenletesen elosztva ?előre is k.öszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 14. 23:30
 1/5 anonim válasza:

5 ! én azt ajánlom.

én heti 4 szer kondizom ugy hogy mindennap sportolok keményen. szóval a 3 kevés lenne, de ahogy érzed ;)

2013. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval nem kell hogy pihenjenek az izmaim egyből dolgozzak rá ezzel gyorsabban tehetek szert nagyobb izomtömegre?

Ja és még valami amit kifelejtettem a kérdésem feltevéséből, kell e még mellé táplálékkiegészítő vagy bármilyen ilyen cucc, vagy csak kemény edzés és ugyanúgy erősödök csak lassabban ?

2013. jan. 18. 18:43
 3/5 anonim válasza:
attól függ hogy akarsz kinézni , ha ilyen kigyúrt vadállat akarsz lenni , akkor kell táplálékkiegészitö is , bár szerintem ök rondák :D szóval nem muszáj. elején még kicsit pihentesd mert nagyon fognak fájni az izmaid itt ott:D de ha megszokják a terhelést onnantól kezdve mehet keményen!
2013. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2013. jan. 19. 04:23
 5/5 anonim válasza:
nincs mit ;)
2013. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!