Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Növekedési fájdalomról valaki...

Növekedési fájdalomról valaki tud nekem mesélni??

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi történik?

Kb hány éves korban kezdődik?

Meddig tart?

Ekkor nő az ember magasságra??



2022. máj. 21. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is volt, még van is mindig fáj, görcsöl a vádlim már 13 éves korom óta most vagyok 17 már nem növök de még mindig görcsöl a vádlim meg a lábszáram sokszor.
2022. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 13 saccolnám ezt az időszakot . Lehet ,hogy mindenkinek vannak ilyen fájdalmai ,továbbá nemtudom meddig tarthat. Körülbelül 16 éves korunking növünk ha jól olvastam valahol. És szerintem ez természetes dolog!Kitartást!!!
2022. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért általában a nagy ugrás, amikor rövid idő alatt sokat nő az ember, az fiúknál általános iskola után, 12-15 éves korban történik, a fájdalom nem szokta végigkísérni az egész serdülőkort. Én egy valakit ismerek, akinek egyáltalán volt ilyen, neki 2-3 hónapig tartott 13 éves korában, a háta fájt, és igen, ekkor volt egy nagy ugrás a magasságában.
2022. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinédzser koromban voltam úgy, hogy mindkét oldalon fájtak az inaim. Édesanyám azt mondta, hogy ne törődj vele, most indultál növésnek. Így is volt. Majdnem 190 centisre nőttem, de ez örökletes volt. Pár hónapig tartott, de nem volt nagyobb fájdalmam.
2022. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nyolcadikos koromban fájt sokat a hátam, hirtelen nyúltam meg.
2022. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!