Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a tapasztalatotok a zúzódás...

Mi a tapasztalatotok a zúzódásról, rándulásról valamint az ezzel együtt járó, ízületi fájdalomról és ezzel kapcsolatos felépülésről?

Figyelt kérdés

Az én kis szenvedések ebben a hónapban kezdődött egy munkahelyi balesettel. Ugyanis egy csúnya elesés következtében meg rándult/zúzódott a jobb bokám és ízületi gyulladásom is lett a lábfej ember .Ez álltal járni nem igazán tudogatok/tudogattam.Èn 4 napot le sántikáltam,le kinlódtam még munkába a baleset után.Természetesen az orvost is meglátogattam és nagy sajnálatomra túl sok mindent nem csinált velem. Írt fel egy kenőcsöt és pihentetnem kellett 2 hétig,de ez idő alatt az orvosom visszaküldött a lábammal dolgozni,amire képtelen voltam mert még nagyon fájt/fáj.

Az én fő problémám az,H ha pihentetgetem jobban van,de ha elkezdek vele sokat jönni-menni ismét lesántulok. Nem bírja a terhelést.De közbe a dokim küldene vissza dolgozni,mondván H idő kell neki H meg gyógyulni,de az ezzel járó fájdalmatki kell bírnom,dolgozzak így vele,mert nem jó ha sokat pihentetnem.Irattam ki condrosulfot ,mert amúgy is térdfájós vagyok és napi 3x kollagént iszok.


Segítsetek kérlek,H akinek volt "szerencséje" ilyen fájdalomhoz,ti mennyi idő alatt jöttetek helyre,mitől lettetek jobban. Mit tudok még ezzel tenni.Nagyon nehezen gyógyul.Elegem van már a kinlódásból,fájdalomból.Képtelen vagyok ezzel így 6-8-10 órákat állni,jönni-menni vele.El vagyok keseredve.



2019. máj. 1. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:

1 hétig rá sem bírtam állni, még a lakásban is egy lábon ugrálva tudtam csak közlekedni, sokáig fájt, még 1 hónap elteltével is amikor pl mozgólépcsőn leléptem. Kb 1 évig állandóan kibicsaklott a bokám ha futottam.

1-2 hónapig fásliztam a bokám amikor terheltem.

2019. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!