Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejbőr elváltozás( Valószínű...

Fejbőr elváltozás( Valószínű ekcéma)Akinek volt már hasonló, megosztaná tapasztalatát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondoltam megkérdem hátha más is járt már így, olyan sok jó tanácsot szoktam itt olvasni. Kislányomnak a fejbőrén hátúl a tarkójánál van egy 2forintos nagyságú fehér hámló, viszkető, kissé pirosas elváltozás. Háziorvosunk azt mondta kenjem betadinnal viszont nem múlik. Bőrgyógyászatra jövő hónap közepére kaptam időpontot, ami még sajnos nem itt van és engem nem hagy nyugodni. Én ekcémára gyanakszom (Nekem is ekcémás a kezem allergia, pajzsmirígy miatt) próbálok linket csatolni ahol van kép is hogy mihez hasonlít.( Sajnos nem tudok saját képet csatolni) Ha valakinek volt hasonló megosztaná tapasztalatát?

Köszönöm😊 [link]



2022. máj. 22. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A fejes többnyire staphylococcus (gennykeltő baktérium) okozta ótvar szokott lenni, azt valóban fertőtlenítéssel lehet megszűntetni.
2022. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!