Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez egy nagyon fura kerdes...

Ez egy nagyon fura kerdes lesz leszogezem az elejen Na szoval korulbelul ket napja lovagoltam szoren a lovamon. Rola azt kell tudni h egy angol teliver ezert eleg csontos vekony a hata a marja magas. Szoval fordult mar elo veletek?

Figyelt kérdés
Olyan hogy feltort a lo? De nem a feneketeket hanem kicsit elorebb. Mi volt nektek akkor? Mert most nem tudom eldonteni h emiatt fajhat es viszkethet e vagy pedig valami fertozest elkaphattam valahol. Tudnatok tanacsot tapasztalatokat megosztani?
2022. máj. 25. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Természetes. Kendd popsikrémmel
2022. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak egy dvel kend :D
2022. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csak bepállott a tököd.
2022. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
3# mivel lány a kérdező, ugye?
2022. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Attól, hogy szőrén ulod meg, attól még rajtad van gatya. Vagy nem volt? Mert akkor így duplán van szőrén megulve. Hihi.


(Amúgy valszeg a kérdezo perverz, és erre a sztorira gerjed. A kérdés pedig kamu.)

2022. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Hol írja, hogy lány?
2022. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van ilyen, de ha nem múlik napok múlva se (vagy nem enyhül legalább) akkor azért inkább keress fel egy dokit.

(Az üléseden kicsit igazítanod kéne szerintem, mert az lett volna jó, ha a feneked töri fel.)

2022. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok egyébként köszönöm a válaszokat!

Tudom normál esetben a fenekemet kellett volna feltörnie viszont drága pacim még csak 4 éves még nőni fog kicsit így a feneke fentebb van mint a marja. Így előre csúszok és dőlök énis

2022. máj. 25. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
4 évesen már nem fog nőni, pláne nem annyit aminek lenne jelentősége.
2022. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

9es, főleg a nagyobb termetű lovak tovább nőnek. Van, amely 8-9 éves koráig is.

De alapvetően minden csikó csontszerkezetében változik 5,5 éves koráig. Ezen kívül, mivel a hátáról van szó, még izmosodhat bőven

2022. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!