Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha betegek vagytok es lehetne...

Ha betegek vagytok es lehetne valasztani akkor ki mit valasztana inkabb?

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 14:41
 1/10 A kérdező kommentje:

mit valasztanatok

INJEKCIOT

&

GYOGYSZERT

2022. máj. 26. 14:42
 2/10 A kérdező kommentje:
En gyogyszert mert tu fobiam van . meg az injekcio amugy is faj szoval inkabb gyogyszert . meg a legkissebb tuszurastol is orditok.
2022. máj. 26. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem mindenki a tablettát választaná (hívjuk így inkább mert az injekcióban is és a tablettában is gyógyszer van)

senki nem szereti szurkálni vagy szurkáltatni magát

kivéve ha mondjuk olyan van hogy minden nap tabeltta vagy 1 szuri és soha többet betegség vagy a szurinak nincs mellékhatása a tablettásnak van vagy ilyesmi, de ilyen nem igazán van

szóval tabletta

2022. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapból a tablettát, de ahol felmerül az injekció szükségessége, az a legtöbbször már nem a kívánságműsor kategória. Nyilván kibírnám a szurit, ha mondjuk iszonyú fájdalmaim lennének és csak intravénás gyógyszer használna rá.
2022. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Injekció.
2022. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5

miert injekcio az fajdalmas

2022. máj. 26. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy, hogy milyen betegségem van. Amúgy nekem mindegy, amelyik jobban hat.
2022. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 vagyok....mert egy raklap gyógyszer már kikezdte a gyomromat. Az injekció pedig gyorsabban hat. Tapasztalat. Bizony vannak már olyan betegségek, amikor a fájdalomcsökkentés felülír minden félelmet egy szuri miatt.
2022. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

5

Hat en meg a legnagyobb fajdalmamban sem engedem hogy megszurjanak.

2022. máj. 26. 22:33
 10/10 A kérdező kommentje:

5

en mikor menstrualok akkor is mindig olyan borzasztoan faj hogy mozdulni se birok . most ket napja menstrualtam ees akkor is annyira fajt ki hivta anyu az ugyeletes orvost de nem engedtem hogy meg szurjon

2022. máj. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!