Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen oltást lehet jelenleg...

Milyen oltást lehet jelenleg választani vagy lehet-e egyátalán?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, nagyon az oltás ellen vagyok, de nagyon valószínű h kénytelen leszek magam beoltatni több dolog miatt is… jelenleg lehet az oltások közül választani?

2021. okt. 28. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Most az, hogy melyik varosban melyik oltoponton mibol van epp, passz. Regisztralj oltasra, ha azt elfogadtak, akkor meg tudod nezni, hogy milyen oltasok vannak az adott oltoponton.
2021. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van. Regisztráció után meg tudod nézni. Általában Pfizer és kínai van.
2021. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Oroszt nem lehet már a legtöbb helyen. A többi az még van.

Sajnálattal hallom, hogy ilyen sokan alávetik magukat a kényszernek, én lehet most leszek munkanélküli....

2021. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is a munka miatt gondolkozom rajta..nagyon nehezen találtam állást pályakezdőként és emiatt gondolkoztam el rajta :(
2021. okt. 28. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért ne kapkodj, várd ki a végét.

Egyenlőre csak az állami szektor és a MOL egyértelműsítette, hogy kötelezővé teszik, a legtöbb nagy multi viszont kivár. Benne van a pakliba, hogy ez csak beijesztés.


Szerintem én szarabb helyzetben vagyok, mert szinte egyedül fogok szembe menni az árral. Ráadásul egy nagyon jó munkahelyet kellene otthagynom, úgy, hogy most adósítottam el magam. Mégis inkább az egészségem és a szabadságom választom, de nem fogom könnyen adni.

2021. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Es szerintetek kik miatt tartunk ott, ahol? Csak nem azok miatt, akik nem hajlandoak beoltatni magukat?

Akkor hogyan szeretnetek megallitani egy jarvanyt? Mert mashogy nem lehet.

De persze, menjetek csak szembe az arral,mi meg szivjunk emiatt.

2021. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Megállítani?

Hol? Nem nagyon van rá példa, hogy sikerült volna megállítani.

Sok országban már a 2 oltás sem számít, csak a 3. Ehhez képest amerikában már a 4. oltás megy.

Miért rosszabb a helyzet most mint tavaly?

2021. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es

Maszkolni akkor is miattatok kell.

2021. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A virus mutalodik, ezert ilyen rosszak a szamok. De meg mindig azok kozott terjed jobban es durvabb lefolyasu a betegseg, akik oltatlanok.

Nyilvan mindenkit nem lehet beoltani a gyerekek es olyanok miatt, akik valamilyen oknal fogva nem kaphatnak oltast, de ha ezen kivul mindenki mas be lenne oltva, idovel pedig a gyerekek is, jobb lenne a helyzet.

2021. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem az oltást kéne kötelezővé tenni a maszk helyett??
2021. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!