Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan megmagyarázni hol, de van egy ilyen fura fájdalom a derekam egy részén. Valahol a hátsómban a csípőmben. Pl néha van ha lépek, és ahogy tolom előre magam, befájdul azon a ponton. Szóval gondolom a combcsontom tetejénél lehet. Elkopott az ízület? A derekamban eléggé el vannak kopva, mert olyan sportot űztem, és pár éve CTn ezt látták. Derékfájdalom miatt mentem de azt mondták ezzel nem tudnak mit kezdeni. Ez sincs mindig, csak nem tudom mennyire lehet ez súlyos. Meg amúgy nem elviselhetetlen fájdalom. Csak fura vagy kellemetlen. Meg érzek egy ilyen állandó görcsöt a hátamban. Magamnak nem igazán tudom kimasszírozni. Mit lehetne ezzel kezdeni? Amúgy ha nyomkodom ott ezeken a pontokon a hátsómat meg derekam, van hogy az egész testem deréktől lefele lezsibbad. Rohadt jó érzés. Mintha kilazulna a feszültség. De nehéz ezt elérni.
2022. máj. 26. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Masszázsra lenne érdemes mennem?
2022. máj. 26. 16:26
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagy egy masszázsgépbe befektetni? Mennyibe kerül egy ilyen eszköz ami minőségi is?
2022. máj. 26. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, aki alighanem beutalót ad szakorvoshoz. Kezeltesd, mert rosszabbodhat!
2022. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már a CT után is két éve azt mondták, hogy semmit nem lehet ezzel csinálni. Erősítsem meg a derekamat. Hát hasizmokat feneket. Igazából nem akadályoz ez semmiben. Néha kellemetlen.
2022. máj. 26. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami volt 2 éve, az már rosszabbodhatott, ha most még nem is érzed!
2022. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!