Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez kellene fordulnom a...

Kihez kellene fordulnom a problémámmal?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve olykor-olykor előfordul, hogy spontán (van, hogy ok nélkül) elkezdek nevetni, amit utána alig, elég nehezen bírok abbahagyni és fél óránál hamarabb sosem tudtam befejezni. Ez valami komolyabb betegség előfutára lehet? Vagy valamilyen más probléma? Egyáltalán milyen szakorvost kellene felkeresnem vele? Illetve ha van is kihez fordulni, akkor erre adnak valamilyen kezelést/gyógyszert? Előre is köszönöm a válaszokat

26L



2022. máj. 27. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy komoly-e, mert ennek sok oka lehet (pl. így vezeted le a stresszt, stb.), de a legjobb, ha pszichológushoz fordulsz. Kérd meg a háziorvosodat, hogy adjon beutalót, vagy keress egy magánpszichológust.
2022. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊 Igazából bizonyos okok miatt már egy jó ideje járok pszichiátriai szakrendelésre, de ott még nem mertem felhozni, mivel nem voltam biztos benne, hogy ez a fajta panasz rá tartozik-e.
2022. máj. 27. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne érezd magadat kellemetlenül, csak kérdezz rá az ülés elejen. "Bocsánat, lenne egy kérdésem, szerinted probléma, ha...), és megkapod a választ, vagy esetleg a kezelést is :) Jobbulást!
2022. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!